Η Ένωση Πυροσβεστών Ηπείρου με ανακοίνωσή της εκφράζει την θλίψη “για την απώλεια του συναδέλφου Πυροσβέστη Πενταετούς Υποχρέωσης Μαστρογιάννη Κωνσταντίνου που υπηρετούσε στην Π.Υ. Άρτας, καθώς και τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του και τους οικείους του“.
Ακολουθήστε το 7meres.gr στο Google News και μείνετε ενημερωμένοι
Άρτα – Περιφερειακή Οδός | 26813 06897
Πρέβεζα – Σπηλιάδου & Μπάλκου | 26820 22288