Στόχος μας είναι όταν βρεθείτε στο ξενοδοχείο Μελίτειον να νιώσετε αμέσως τη φιλική και ευγενική αίσθηση που εμπνέει κάθε γωνιά του σε μια επιβλητική και ταυτόχρονα ζεστή ατμόσφαιρα που θα σας ταξιδέψει σε μια άλλη εποχή, τότε που η φιλοξενία δεν ήταν τυποποιημένη, το service ήταν προσωπικό και το περιβάλλον μεγαλοπρεπές και ταυτόχρονα φιλικό, πρόσθεσε.
Ρεπορτάζ Β. Σιώμος
Ακολουθήστε το 7meres.gr στο Google News και μείνετε ενημερωμένοι
Άρτα – Περιφερειακή Οδός | 26813 06897
Πρέβεζα – Σπηλιάδου & Μπάλκου | 26820 22288