Παράλληλα θα γίνεται ενημέρωση και δειγματολειψία υποψήφιων δοτών μυελού των οστών από μέλη του συλλόγου μας σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-Χάρισε Ζωή από το πανεπιστήμιο Πατρών. Με γιορτινή διάθεση καλούμε όλους τους συμπολίτες μας να δώσουν το παρών και να προσφέρουν το πιο σημαντικό δώρο ζωής και αγάπης. Ας δώσουμε ελπίδα και ας μοιράσουμε χαμόγελα σε όλους τους συναθρώπους που μας χρειάζονται και ‘αγωνιούν’ για μια μονάδα αίμα. Ας δώσουμε άλλη μια ευκαιρία στην ζωή. Είναι χαρά να μοιράζεσαι ,είναι στο χέρι σου!
Άρτα – Περιφερειακή Οδός | 26813 06897
Πρέβεζα – Σπηλιάδου & Μπάλκου | 26820 22288