Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριες, που μέσα από την όμορφη προσπάθειά τους ανέδειξαν το πνεύμα των Χριστουγέννων, τη δύναμη της συνεργασίας και την ανιδιοτελή προσφορά αγάπης.
Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία της η Διευθύντρια Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Άρτας, κ. Χαμπηλομάτη Παρασκευή, η οποία επεσήμανε το σημαντικό ρόλο του παραμυθιού και της μουσικής στην ολοκληρωμένη ανάπτυξη του ανθρώπου, καθώς και τη συμβολή τους στην ανάδειξη σημαντικών αξιών, της αγάπης, της ανιδιοτέλειας, της αλληλεγγύης, οι οποίες συνθέτουν το μήνυμα των Χριστουγέννων.
Ευχαριστούμε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες, τους γονείς και τους συμπολίτες μας που τίμησαν με την παρουσία τους την εκδήλωση και ενίσχυσαν έμπρακτα τη ΦΛΟΓΑ, το Δήμο Αρταίων για την οικονομική στήριξη, καθώς και τα έντυπα και ηλεκτρονικά μέσα για την προβολή της εκδήλωσης.
Οι υπεύθυνοι/ες εκπαιδευτικοί
Ράνια Ρήγα
Άννα Πρέντζα
Ηλίας Λένης
Άρτα – Περιφερειακή Οδός | 26813 06897
Πρέβεζα – Σπηλιάδου & Μπάλκου | 26820 22288