O κάθε επισκέπτης μεταξύ πολλών άλλων θα δει το δεντρόσπιτο του Άι Βασίλη πάνω από τα ελάφια του, θα ταΐσει τον Ρούντολφ και την οικογένειά του, μπορεί να κάνει αναρρίχηση, ιππασία, βόλτα στην αγορά, να δει παραστάσεις και να έρθει σε επαφή με τα ζώα του πάρκου.
Κάθε μέρα, το Χωριό του Άι Βασίλη θα είναι ανοιχτό με συνεχείς δραστηριότητες και περίπτερα, χριστουγεννιάτικη αγορά και άλλες εκπλήξεις ενώ η είσοδος είναι στην τιμή των 3€.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιώμος
Άρτα – Περιφερειακή Οδός | 26813 06897
Πρέβεζα – Σπηλιάδου & Μπάλκου | 26820 22288