Όπως αναφέρει το epiruspost, o Θεόδωρος Κατσαβριάς υπηρετούσε στο Α.Τ. Ηγουμενίτσας της Διεύθυνσης Αστυνομίας Θεσπρωτίας. Τα τελευταία χρόνια έδινε άνιση μάχη με την επάρατη νόσο μαχόμενος με υπομονή, αξιοπρέπεια και θάρρος.
Το Δ.Σ. της Ένωσης Αστυνομικών του Νομού Θεσπρωτίας, με λύπη αποχαιρετά τον αγαπητό συνάδελφο του και εκφράζει τα θερμά και ειλικρινή του συλλυπητήρια στη σύζυγο και τα δύο παιδιά τους.
Η νεκρώσιμος ακολουθία θα τελεστεί το Σάββατο 13-01-2024 και ώρα 14:00’ στον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου στους Κήπους Ζαγορίου Ιωαννίνων.
Ακολουθήστε το 7meres.gr στο Google News και μείνετε ενημερωμένοι
Άρτα – Περιφερειακή Οδός | 26813 06897
Πρέβεζα – Σπηλιάδου & Μπάλκου | 26820 22288