Όπως αναφέρει το epirusgate, η ίδια ειδοποίησε την αστυνομία, ενώ απευθύνει έκκληση στους αρμοδίους να δώσουν λύση στο πρόβλημα. Επίσης εφιστά την προσοχή στους πολίτες που κινούνται στην περιοχή του Μάτσικα να είναι προσεκτικοί. Έχει αναρτήσει και φωτογραφίες από το διογκωμένο μπουφάν και να σημειωθεί ότι πρόκειται για μία πολίτη που αγαπά τα ζώα και είναι εξοικειωμένη με αυτά.
Ακολουθήστε το 7meres.gr στο Google News και μείνετε ενημερωμένοι
Άρτα – Περιφερειακή Οδός | 26813 06897
Πρέβεζα – Σπηλιάδου & Μπάλκου | 26820 22288