Αρχική » ΑΘΛΗΤΙΚΑ » Σπουδαία νίκη για την Αναγέννηση Άρτας μέσα στη Λευκίμη με 1-2

Σπουδαία νίκη για την Αναγέννηση Άρτας μέσα στη Λευκίμη με 1-2

Κοινoποίηση:

Πολύ σημαντική νίκη πέτυχε η Αναγέννηση Άρτας , κόντρα στην Α.Ε. Λευκίμης με σκορ 1-2. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν  με τον Κωστακιώτη στο 13′ λεπτό που ήταν και το σκορ του πρώτου ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Κορομηλάς στο 64′ λεπτό ισοφάρισε σε 1-1 για την Αναγέννηση Άρτας.

Στις καθυστερήσεις και συγκεκριμένα στο 93′ ο Φερεντίνος έκανε το 1-2 μέσα σε έξαλλους πανηγυρισμούς.

Πολλά συγχαρητήρια σε ποδοσφαιριστές, τεχνικό επιτελείο και τους φιλάθλους που βρέθηκαν στο γήπεδο της Λευκίμης και βοήθησαν την ομάδα  να πάρει μια πολύτιμη νίκη.

Ο επόμενος αγώνας είναι με τον Θεσπρωτό, την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Άρτας.