Ο Ζωγράφειος Οίκος, σε συνεργασία με τα Αγαθοεργά και μέσω προγραμματικής σύμβασης με τον Δήμο, έχει αξιοποιήσει 43 από τις 96 κλίνες της δυναμικότητάς του.
Ο δεύτερος όροφος παραμένει ανεκμετάλλευτος και εξετάζεται η χρήση του για συγκεκριμένες ομάδες ηλικιωμένων, δεδομένου ότι το 70% των φιλοξενούμενων πάσχει από άνοια ή άλλες ψυχιατρικές νόσους.
Ακολουθήστε το 7meres.gr στο Google News και μείνετε ενημερωμένοι
Άρτα – Περιφερειακή Οδός | 26813 06897
Πρέβεζα – Σπηλιάδου & Μπάλκου | 26820 22288